ZAMÓW NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

Boże Narodzenie 2015

Boże Narodzenie 2015 – tuż tuż. Od niektórych już spłynęły – inni czekają do ostatniej chwili. Postanowiłem zrobić mały plebiscyt na najbardziej oryginalną kartkę tego roku. Sukcesywnie będę temat uzupełniał tymi wszystkimi, które otrzymam, a które choć trochę rzucą mi się w oko. Zacznę od tych, w moim odczuciu najsłabszych, z dnia dzisiejszego. Ufam, że żaden z moich Partnerów nie poczuje się urażony. Biorąc pod uwagę fakt, iż żadnej z tych kartek nie zamawiałem. W pierwszej kolejności fiolet od 4printers.pl – dlaczego razi me oczy? Zacznę od najbardziej prozaicznego powodu – mianowicie jest to, zwykły stockow’y eps, który można kupić za przysłowiowe grosze. Jak na firmę z pogranicza deignerskiego można było bardziej się postarać. Chyba, że! Chyba, że sami zrobili choinkę i guziki. Wtedy zwracam honor. Starali się!

4printers

 

Na kolejny plan wysuwa się kartka świąteczna od firmy, która z projektowaniem nie ma wiele wspólnego. Open School. Kolokwialnie mówiąc naciapane i logo za duże :) tego jednak nie śmiem skrytykować bardziej aniżeli przed chwilą.

open-school

Ciekawym pomysłem wykazał się sam Freshmail. Karkna – niby standardowa, a jednak. W oryginale prawa bombka dynda. I to nie byle jak dynda. Dynda razem z cieniem. Zakładam, że jest to dyndający GIF, który karkołomnie został mi wysłany, a ja zostałem poproszony o nadszarpnięcie swojego łącza i pobranie wspomnianego pliku.

freshmail

Na koniec zostawiłem dwa dzisiejsze cukiereczki. Pierwszy od Pixeli – partnera, od druku. Bo ja tam zawsze drukuję :) Rollup’y drukuję. Wygląda bardzo zacnie. Przypuszczalnie prezenty mogą być kupione, co nie zmienia faktu, iż wyglądają ciekawie. Logo konsekwentnie na czymś w rodzaju wstążki.

Kartka świąteczna

 

Ostatni – zwycięzca dnia dzisiejszego. Kartka świąteczna od drukujdobrze.pl Cały efekt psuje jedynie fakt, iż kartka została wysłana przez zespół Freshmaila. Spoglądając na dolną część wiadomości mogę przypuszczać, iż z darmowego konta, które pozwala wygenerować i wysłać mailing do bodajże 500 osób.

drukuj_dobrze

Hipokryzja?!

Na koniec słówko ode mnie, Moja prywatna/firmowa kartka. Szyszki i gałązki które na niej widnieją nie są mojego autorstwa. Przyznaję się – kupiłem je. Choć po błocie szedłem szukając podobnych za płotem sąsiada, co by nożyczkami szybko ukraść. Nie udało się!

Twoje przemyślenia na temat tekstu...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Kontakt

Masz jakieś subtelne pytania lub chcesz się podzielić ze mną swoimi przemyśleniami...

Czemu nie! Zawsze możesz skorzystac z zakładki z kontaktem, zapewne odpowiem.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij