ZAMÓW NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

Nowoczesny sklep internetowy

Jakiś czas temu miałem okazję poinformować o tym fakcie na firmowej stronie internetowej. Dziś z dumą mogę oznajmić, iż udało się wdrożyć pierwszy, nowy sklep internetowy w systemie stron www w abonamencie – Imagito. Jest to jeden z pierwszych sklepów oparty na nowym silniku.

Sklep internetowy, wielkie mi ci – mogliby powiedzieć niektórzy.  A jednak wielkie. W swojej pracy bardzo często spotykam się prowizorycznymi rozwiązaniami, które na miano sklepu www, właściwie nie zasługują. Przyczyn takiego stwierdzenia jest wiele. Bardzo często spotykam sklepy funkcjonujące w oparciu o darmowego WordPressa, czy jeszcze gorzej, Joomle. Nie żeby było to bardzo złe, jednak Klienci Ci proszę mnie o poprawienie tego czy owego. W sporej części przypadków są to archaiczne systemy, dla których pojęcie aktualizacja staje się wręcz niemożliwe, a przynajmniej mocno utrudnione.

Innym często spotykanym problemem jest fakt, iż sklep nie działa poprawnie, generuje niepotrzebne błędy, a zamówienia Klientów zwyczajnie pomija wysyłając je w kosmos.

Nie możesz sobie pozwolić na tracenie Klientów z powodu niepoprawnie działającego sklepu.

Czym charakteryzuje się zatem sklep, który proponuję Klientom. Przede wszystkim jest przygotowany od podstaw bez względu wymagania Klienta. Istotnym elementem, o którym muszę wspomnieć jest możliwość dodawania dowolnej liczby kategorii produktowych. Niby nic, jednak nasz sklep pozwala na więcej. Umożliwia w ramach dodanych kategorii dodawanie dowolnej liczby podkategorii w dowolnej liczbie zagnieżdżeń.

Wspomniana funkcjonalność jest swoistym wyróżnikiem w stosunku do sporej części sklepów, które można spotkać na rynku. Warto również dodać, iż każdy z projektowanych sklepów funkcjonuje w oparciu o indywidualny projekt graficzny, przygotowany specjalnie na potrzeby Klienta.

Twoje przemyślenia na temat tekstu...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Kontakt

Masz jakieś subtelne pytania lub chcesz się podzielić ze mną swoimi przemyśleniami...

Czemu nie! Zawsze możesz skorzystac z zakładki z kontaktem, zapewne odpowiem.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij