ZAMÓW NEWSLETTER

nie podano
poprawnego adresu e-mail
nie wyrażono zgody
na otrzymywanie newsletter'a
   

Podsumowanie tygodnia – miesiąca.

Tak wiem, miałem pisać każdego tygodnia sprawozdania. Dotyczyć miały tego co działo się w firmie, jakie nowe projekty stron www i nie tylko wyszły spod firmowej ręki oraz ogólne o rynku, branży reklamy i marketingu. Tak wiem, nie wywiązałem się ze swojej obietnicy. Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak złożyć kolejną. Ponieważ podsumowanie tygodnia nie sprawdziło się, być może uda się streścić cały miesiąc.

Na pierwszy ogień rzucam czerwiec 2014 roku. W czerwcu pracy raczej sporo. Już od kwietnia prowadziłem rozmowy z jednym ze „starych” Klientów, który ostatecznie zdecydował się na rozpoczęcie wspólnego projektu. Będzie to serwis typu portalowego. Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że pomysł mi się mocno spodobał, jest mocno innowacyjny i chyba nietypowy. Jest na tyle fajny i nietypowy, że może odnieść sukces. Dodatkowo determinacja i zapał inwestora sprawia, że widmo sukcesu jest mocno realne.

Kolejna strona internetowa, którą przyszło mi robić wędruje wprost do Irlandii. Ufam, że jest to jeden z pierwszych projektów, który wędruje tam, na wyspy. Serwis raczej niewielki, jednak Klient wyraźnie zaznaczył chęć zarządzania całością treści. Do wyboru miałem skorzystać z autorskiego rozwiązania oraz tego co staje mi się coraz bliższe – WordPress’a. Zdecydowałem się na wykorzystanie WordPress’a wraz z autorskim tematem. Już wkrótce podzielę się z wami owym projektem, a właściwie dwoma, gdyż pierwszy nie został zaakceptowany przez Klienta, a szkoda, bo w moim odczuciu był świetny.

Kolejny serwis internetowy wędruje do Irlandii. Ufam, że będzie to pierwszy z wielu, które stanowić będą ofensywę...

Z ważniejszych rzeczy, o których warto wspomnieć jest podpisana kolejna umowa z legnicką firmą związaną z branżą odszkodowawczą. W trakcie ustaleń z Klientem zdecydowaliśmy się na wykonanie strony internetowej typu ONE PAGE, czyli długiej przewijanej w dół. Ponieważ jednak wspomniana strona www ma być nieco bardziej rozbudowana samo ONE PAGE nie wystarczy. Tworzymy zatem stronę internetową, która będzie połączeniem tradycyjnych metod projektowania z dobrodziejstwem stron scrollowanych.

Na koniec pozostawiłem najbardziej lukratywną opowieść. Opowiem wam o tym jak buduje się domy z keramzytu. To nie żart. Kolejnym czerwcowym Klientem jest nasz okoliczny, chojnowski deweloper. Zajmuje się on wszelkiego rodzaju budową domów, mieszkań, bloków. Wszystkie one są robione z tzw. prefabrykatów, czyli gotowych, ciepłych płyt. Budowa takiego domu trwa zdecydowanie krócej aniżeli budowa domu w tradycyjnych technologiach. Zastanawiacie się zapewne dlaczego rozpisuję się o tym. Nie robię tego bez powodu. Od początku tego tygodnia całość działań marketingowych tej firmy spoczywa na moich ramionach. Nie omieszkam zdać sprawozdania z tego procederu. Czekajcie na efekty.

To by było na tyle w temacie sprawozdania. Czekajcie na następne – będzie na 100%. Pozdrawiam.

Twoje przemyślenia na temat tekstu...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Kontakt

Masz jakieś subtelne pytania lub chcesz się podzielić ze mną swoimi przemyśleniami...

Czemu nie! Zawsze możesz skorzystac z zakładki z kontaktem, zapewne odpowiem.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij